ساپرا تجارت فرداد

شرکت مارموت

شرکت مارموت

مارموت - Mar-Mot در سال 1966 توسط آقای MARIAN KIEREK که خود تعمیرکار موتور های کشاورزی و صنعتی بود تاسیس شد و در سال 1968 به سفارش تاسیسات و تعمیرات صنایع ریلی لهستان اولین محصول خود که رینگ پیستون موتور بخار بود را تولید کرد.

فعالیت شرکت MAR-MOT از سال 1986 با صادرات به کشورهای رومانی، بلغارستان، مجارستان، چک اسلواکی و ... وارد فاز جدیدی شد و با سرمایه گذاری های عظیم،رشد مداوم تجارت ، گسترش سیستماتیک دامنه محصول و بهبود کیفیت فنی و تحولات سیاسی صورت گرفته در دهه 90 میلادی در کشور لهستان توانست به یکی از بزرگترین سازندگان رینگ موتور در اروپا تبدیل شود و امروزه به پشتوانه تجربه 50 ساله به بیش از 35 کشور صادرات دارد و بیش از 2000 محصول را تولید میکند.
در خصوص بازار ایران، به سفارش شرکت ساپرا تجارت فرداد از سال 2017 به صورت تخصصی و مطابق با شرایط اقلیمی، کیفیت سوخت و کیفیت خودرو های موجود در بازار ایران شروع به تولید محصول کرده است و با عرضه محصول های متنوع برای خودرو های سواری، تراکتور، کامیون و کمپرسور به یکی از بزرگترین تامین کنندگان در زمینه رینگ موتور در ایران تبدیل گردیده است.

وبسایت شرکت مارموت : http://mar-mot.pl

قطعات سواری مارموتقطعات تراکتور مارموت
ساپرا تجارت فرداد
فعالیت در لوازم یدکی خودرو شغل خانوادگی ما محسوب میشود ما با تجربه بیش از 30 سال خدمت در تامین و فروش این محصولات سهم عمده ایی از بازار را به خود اختصاص داده ایم.
تجربه فعالیت در سطوح تک فروشی، گاراژ داری، بنکداری را داریم لذا با درک کامل از بازار و خواسته مشتریان و تعمیرکاران و فروشندگان اقدام به واردات قطعات خودرو کردیم.

ما را دنبال نمائید

ما را از طریق شبکه های اجتماعی زیر دنبال نمائید

طراح وب : ایلیاوبسایت

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت ساپرا تجارت فرداد می باشد

دی ان ان